Οι όμιλοι Προπαίδων, Τζούνιορ, Προτζούνιορ και Μπαμπίνι

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίδες Χαλάστρας, Μακεδονικός Γέφυρας, Ολυμπιακός Κυμίνων, Ιωνικός, ΑΕ Νέων Σίνδου, Μπέμπηδες 2001 2, Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου, Μπέμπηδες Ιωνίας 1, Αθίγγανοι Αγίας Σοφίας Δ. Εχέδωρου

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΑΣ Αγχιάλου, Αρης Αθύρων, ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου, Σμυρναϊκός Βαθυλάκου, Φίλιππος Χαλκηδόνας, Νίκη Νεοχωρούδας, Μπέμπηδες Ιωνίας 2, Αναγέννηση Γιαννιτσών, Νίκη Αξού Πέλλας

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣ Δήμου Απολλωνίας, Διγενής Κρυονερίου, Τρίτων Βόλβης, ΑΕ Κορώνειας, ΑΠΕ Λαγκαδά, Απόλλων Ζαγκλιβερίου, Εθνικός Σοχού, Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου, Μακεδονικός Λητής, ΠΑΟΚ Σταυρού, Αρης Καβαλαρίου

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ακαδημία Ντ. Κούης, Εθνικός Ευόσμου, Αίας Ευόσμου, Εσπερος Σταυρούπολης, Αναγέννηση 2005, Φοίνικας Πολίχνης, ΑΟ Λέοντες, Εθνικός Μετεώρων, Μακεδονία Ευκαρπίας, Κεραυνός Ωραιοκάστρου, Ελπίδες Ηλιούπολης

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Κανονιέρηδες, Ελπίδες Συκεών, Κυψέλη, ΑΕ Φιλύρου, Δόξα Ρετζικίου, Ακαδημία Γ. Κούδας, Ελπίδες Αμπελοκήπων, ΑΟ Αμπελοκήπων, Ηρακλής Ροτόντας, Βορράς Αμπελοκήπων

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Mundialito, Ακαδημία Γιαννιτσών, Πανόραμα, Σάντος, Αστέρια, ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, ΑΕ Ελπίδα Τούμπας, Πέρα 1 (με ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 1997), Εθνικός Πυλαίας, ΑΕ Πυλαίας

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαραθώνας, Κισσός Χορτιάτη, Ποσειδώνας Καλαμαριάς, ΑΕ Κρήνης, Μ. Αλέξανδρος Θ., Αγιος Γεώργιος, Πέρα 2 (με ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 1998), Ηφαιστος, ΑΣ Μαντουλίδης, Απόλλων Καλαμαριάς

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ανθεμούντας Γαλάτιστας, Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου, Ατρόμητος Τριαδίου, Θρίαμβος Ταγαράδων, Αστέρας Ραιδεστού, Αετός Βασιλικών, Ερμής Δήμου Θέρμης, Δήμος Μίκρας 2

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας, ΠΑΟ Νέων Επιβατών, Δήμος Μίκρας 1, Αναγέννηση Ρυσίου, Αχιλλέας Περαίας, Αετός Βασιλικών 2, Πυρσός Αγίας Τριάδας, Θερμαϊκός Θέρμης

10ος ΟΜΙΛΟΣ (11 Χ 11)

Οδυσσέας Κορδελιού, Ηρακλής 1, Αρης 1, Αγροτικός Αστέρας, Ακαδημία Ντίνος Κούης, ΑΟ Πρωτέας, Παύλος Μελάς, Αναγέννηση Γιαννιτσών, ΠΑΟΚ 1 (με ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 1997), Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου, ΓΣ Ηλιούπολης, Μακεδονικός Νεάπολης

11ος ΟΜΙΛΟΣ (11 Χ 11)
Θερμαϊκός Θέρμης, Μπέμπηδες 2000, Ηρακλής 2, ΑΕ Πυλαίας, Αναγέννηση Επανομής, ΠΑΟ Νέων Επιβατών, Αχιλλέας Τριανδρίας, ΠΑΟΚ 2 (με ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 1998), Αρης 2, ΑΕ Φαλήρου, Ακαδημία Γιαννιτσών

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΣ Αγχιάλου, Αστραπή Μεσαίου, Μακεδονικός Γέφυρας, Ατέρμων, Μπέμπηδες Ιωνίας 2, Αρης Αθύρων, ΠΑΟ Κουφαλίων, Σμυρναϊκός Βαθυλάκου, ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου, Αναγέννηση Προχώματος, Αναγέννηση Γιαννιτσών

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Θρίαμβος Παρθενίου, Νίκη Αξού Πέλλας, Ομόνοια Σίνδου, Μπέμπηδες 2001, Αξιός Ανατολικού, Ολυμπιακός Κυμίνων, Καμπανιακός, Ελπίδες Χαλάστρας, Μπέμπηδες Ιωνίας 1, Φίλιππος Χαλκηδόνας

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση 2005, ΑΟ Πρωτέας 1, Εθνικός Ευόσμου, Αγροτικός Αστέρας, Βορράς Αμπελοκήπων, Ακαδημία Γιαννιτσών, Αίας Ευόσμου, Εσπερος Σταυρούπολης, Δόξα Ελευθερίου Κορδελιού, Αρσεναλ Ευόσμου, ΓΣ Ηλιούπολης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυψέλη, ΑΕ Φιλύρου, Ακαδημία Γ. Κούδας, Ελπίδες Σταυρούπολης, Παύλος Μελάς, ΑΟ Πρωτέας Ευόσμου, ΑΟ Αμπελοκήπων, Ακαδημία Γιαννιτσών, ΑΟ Λέοντες, Φοίνικας Πολίχνης, Ελπίδες Συκεών

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Λητής, ΑΕ Αγίου Γεωργίου, Εθνικός Σοχού, Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου, Κεραυνός Κολχικού, Απόλλων Ζαγκλιβερίου, Δήμος Απολλωνίας, Δόξα Ασσήρου, ΑΠΕ Λαγκαδά, Ελλήσποντος Κριθιάς, Αρης Καβαλαρίου

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Μ. Αλέξανδρος Θ., Μπέμπηδες 2000, Αγιος Γεώργιος, Απόλλων Καλαμαριάς, ΑΕ Κρήνης, Βόσπορος Καλαμαριάς, Μαραθώνας, Πέρα (1), Ηρακλής

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Πέρα (2), ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, ΑΕ Φαλήρου, Αχιλλέας Τριανδρίας, Αριστοτέλειο Κολέγιο, Αρης, Ηφαιστος, Δόξα Ρετζικίου, ΠΑΟΚ (γενν.1999)

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανόραμα, Σάντος, ΑΕ Πυλαίας, Αρης 2, Πρωταθλητές, Αστέρια, Εθνικός Πυλαίας, Αχιλλέας Τριανδρίας, Μελιτέας, ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ραιδεστού, Ανθεμούς Γαλάτιστας, ΠΑΟ Νέων Επιβατών (2), Ερμής Δήμου Θέρμης, Αετός Βασιλικών, Αναγέννηση Ρυσίου, Ατρόμητος Τριαδίου, Δήμος Μίκρας (2)

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Επανομής, ΠΑΟ Νέων Επιβατών (1), Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αχιλλέας Περαίας, Νίκη Κερασιάς, Δήμος Μίκρας (1), Θρίαμβος Ταγαράδων, Θερμαϊκός Θέρμης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Μαλγάρων, ΠΑΟΚ (1), Παύλος Μελάς (2), ΑΟ Πρωτέας Ευόσμου (2), Αναγέννηση Γιαννιτσών (1), Αναγέννηση Γιαννιτσών (2), Μπέμπηδες Ιωνίας, Σμυρναϊκός Βαθυλάκου, ΠΑΟ Κουφαλίων, ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Πρωτέας Ευόσμου (1), Ακαδημία Γ. Κούδας, Ελπίδες Σταυρούπολης, Ακαδημία Γιαννιτσών (1), ΑΟ Λέοντες, Αίας Ευόσμου, Εσπερος Σταυρούπολης, Ελπίδες Συκεών, Διόσκουροι, Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου, ΓΣ Ηλιούπολης

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αρης, Αχιλλέας Τριανδρίας (1), Σάντος, ΑΕ Πυλαίας, Εθνικός Πυλαίας, Αστέρια, Πρωταθλητές, Αριστοτέλειο Κολέγιο, Μπέμπηδες 2000, Πέρα (2), Μαραθώνας

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Δήμος Μίκρας, Ατρόμητος Τριαδίου, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Θερμαϊκός Θέρμης, Αστέρας Ραιδεστού, Αναγέννηση Επανομής, Αετός Βασιλικών, Αχιλλέας Περαίας (1), Νίκη Κερασιάς, Αναγέννηση Ρυσίου, ΠΑΟ Νέων Επιβατών

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Περαίας (2), ΑΕ Φαλήρου, Πανόραμα, Πέρα (1), Ερμής Καλαμαριάς, Ηφαιστος, Βόσπορος Καλαμαριάς, Αγιος Γεώργιος, Τοξότης, ΑΕ Κρήνης, Αχιλλέας Τριανδρίας (2) 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ

Διόνυσος Μαλακοπής, ΑΣ Λυκούργος, Πέρα, Εθνικός Μετεώρων, ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, Αστέρια, Πρωταθλητές, Ελπίδες Συκεών, Αγιος Γεώργιος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ Διοικητηρίου, Μπέμπηδες 2000, ΑΕ Φαλήρου, Ατρόμητος Τριαδίου, Αχιλλέας Περαίας, Ηφαιστος, Αναγέννηση Επανομής, Αστέρας Ραιδεστού, Πυρσός Αγίας Τριάδας



επιστροφή

Ροή Ειδήσεων


Το Χαμόγελο του Παιδιού

 


Προβολή – Διαφήμιση Όροι Χρήσης  
  Web & Mobile Developing, Domains & Web Hosting, SEO Marketing